پشیمانی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

از همان لحظه که گفتم بروی سخت پشیمانم

میدانم کش و قوس های فراوانی تا به الان داشته ایم، همه اینها به کنار من نمیدانم چطور میشود کسی بفهمد که دارد به طرف مقابل بی احترامی میکند، باید لبخند زد؟ یا عکس العمل نشان داد؟ چکار باید کرد که دیگران بفهمند رفتارشان زشت است؟ اگر همان رفتار را بکنیم چه؟ نمیدانم، واقعا نمیدانم.
میدانم نبودنت، نبودن حتی پیام دیجیتالی ات، برایم سخت است و دشوار. جالب است برایم که چطور میتوانی بگویی که در تدارک مراسم عقد خودت هستی و همچنان با من اسرار داشته باشی. بهتر بود که تمام میشد و دوست نداشتم که من تمام کننده باشم، دوست داشتم که همیشه عاشق و بازنده ی این بازی باشم، دوست نداشتم که تو ببازی، حال هم که فکر میکنی تو بردی خوب است.
من از همان که گفتم بروی سخت پشیمانم، و این پشیمانی مرا خواهد کشت، ذره به ذره، جزء به جزء،روز به روز و سال به سال، اما از این فرسایش باید پیشی گرفت، این فرسایش زندگی باقی نمیگذارد. اسماعیل من تو بودی و این قربانی برایم سخت تمام شد، خدا نکند که در این ادامه ی راه بلغزم. باشد که این راه صعب را بگذرانم و دلها شاد گردانم و از این قربانی به خدا درود بفرستم که این امتحان هم سخت بود و هم کشنده، من خودم را بعد تو قربانی کردم و قلبم را، باشد که اینها به به حکم او موید باشد. باشد که چنین باشد.

سبحانک یا لا اله الا انت انی کنت من الظالمین


ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://amapt.blogfa.com/post/23
  • کلمات کلیدی: قربانی ,دوست ,تمام ,برایم ,باشم، دوست ,دوست نداشتم ,گفتم بروی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها